Zespół

Jesteśmy grupą wolontariuszy Stowarzyszenia PMI zafascynowanych zarządzeniem projektami i z umysłami pełnymi pomysłów…

Pragniemy dać dzieciom wakacje jakich nigdy nie miały i pokazać im że ich przyszłość to projekt teraźniejszości… mamy nadzieję, że z Państwa pomocą pomożemy spełnić ich małe marzenia o normalności…

Project Management Kids Camp to 5 zgranych zespołów! 🙂

Zespół Program


Co z tego, że mamy niesamowicie utalentowane osoby z masą energii i pomysłów, jeśli tylko kręcą się w kółko lub wpadają na siebie nie wiedząc właściwie, co ze sobą począć. Tutaj wkracza nasz zespół program, aby wskazać nam właściwy kierunek, skompletować kadrę obozu, zbudować harmonogram i określić podział zadań i obowiązków dla całej reszty wybrańców. Po tym wszystkim mógłby tak właściwie siedzieć i podziwiać jak całość chodzi jak w najlepszym mechanizmie. Nasz zespół na szczęście tego nie robi tylko włazi wszystkim na głowy i szuka najmniejszych luk i niedociągnięć. 🙂

Zespół Komunikacja


Po tym jak już mamy błyszczący program i ludzi, którzy aż się palą do pracy dobrze by było, aby ktoś o nas usłyszał. Od tego mamy nasz zespół komunikacja, czyli Ci, których zadaniem jest “krzyczeć” na tyle głośno, aby o nas jak najdalej usłyszano. Dodajmy do tego barwne kolory oraz wykwintny smak w projektowaniu i otrzymujemy stronę internetową, fanpage na Facebook, naszą wizję puszczoną w świat i niezliczone maile wysłane do różnych osób w celu uprzykrzania im życia w imieniu wyższej idei. Gdyby tego było mało to również ten zespól utrzymuje kontakt z ośrodkami naszych dzieciaków, bo przecież bez nich nic by z tego nie wyszło. 🙂

Zespół Formalności


Podobno pióro silniejsze jest od miecza, patrząc na pracę naszego zespołu formalności za każdym razem utwierdzamy się w tym przekonaniu. Nie każdy lubi być zakopany w stercie dokumentów, oni najwyraźniej są nie do zdarcia i bez najmniejszego problemu żeglują po morzu wniosków, umów, statystyk, potwierdzeń i aneksów. Są to również osoby z prawdopodobnie najsilniejszymi nadgarstkami w całym projekcie, wyrobionymi podczas składania podpisów. 🙂

Zespół Sponsoring


Cała idea obozu zbudowana jest tylko i wyłącznie na pracy wolontariuszy i ludzi z pasją, niestety samo zaangażowanie i chęć pomocy nie zapłaci za benzynę i resztę atrakcji. Tutaj na szczęście wspiera nas zespół sponsoring, który jest w stanie bezbłędnie przekazać naszą ideę potencjalnym sponsorom i poprzez stały kontakt zagwarantować nam owocną współpracę z osobami, które widzą sens w tym, co robimy i chcą nam pomóc to zrealizować. 🙂

Zespół Integracja


Z wielką siłą wiąże się wielka odpowiedzialność, z wielką ilością wolontariuszy wiąże się natomiast bariera czasu i przestrzeni. Gdyby nie ciągłe zaangażowanie naszego zespołu integracji prawdopodobnie nawet nie wiedzielibyśmy jak każde z nas wygląda. To oni potrafią radzić sobie z tym potworem logistycznym wiedząc, jak ważny jest kontakt i regularne spotkania oraz bardzo skutecznie tego pilnują dając nam tylko tyle wytchnienia, aby zdążyć dojść do siebie przed kolejnym intensywnym spotkaniem. 🙂

Zgrane zespoły są podstawą każdego sukcesu! 🙂

Agnieszka Krogulec

Pomysłodawca/Mentor Projektu; Komitet Sterujący

opiekunPomysłodawca, inicjatorka i opiekunka projektu. W PMI Poland Chapter od kilku lat, obecnie Członek Zarządu ds. Wolontariuszy. Zawodowo związana z zarządzaniem projektami, jest kierownikiem działu projektów w Krajowej Izbie Rozliczeniowej SA. Fascynują ją ludzie, góry, las, podróże i taniec. Pasjonatka rozwoju osobistego, coachingu i mentoringu.

Monika Podkowińska

Komitet Sterujący

management-badgeEnergię czerpie przez egzotyczne podróże, spotkania z ciekawymi ludźmi, jazdę na rowerze oraz narty. Zawodowo związania z zarządzaniem projektami. Aktywny członek Project Management Institute, Kierownik Projektu I edycji Project Management Kids Camp 2014.

Wojciech Danowski

Opiekun Projektu (z ramienia PMI)

management-badgeMatematyk, od kilku lat pracuje jako
kierownik projektów informatycznych, od ponad dwóch lat zaangażowany w działalność wolontariacką PMI.

Katarzyna Wójcik

Kierownik Projektu

management-badgeZ wykształcenia jest chemikiem i pracuje w zawodzie w jednostce naukowej. W poprzedniej edycji PMKC była w zespole formalności. Swój wolny czas dzieli pomiędzy byciem PM i zgłębianiu wiedzy o zarządzaniu projektami, a swoją pasją off-roadem. Jej ulubiony cytat “Victory Loves Preparation”

Zespół Program


Marta Woch-Czajkowska

Lider Zespołu Program; Za-ca Kierownika Projektu

leadership-badge

Pracuje w branży marketingu lojalnościowego dzieląc swój czas pomiędzy zarządzanie projektami związanymi z wytwarzaniem oprogramowania i analizę procesów biznesowych. W wolnych chwilach biega i praktykuje jogę. W realizacji celów wyznaje zasadę „zjedz słonia po kawałku”. 🙂

Marek Chojnowski

Członek Zespołu Program

Doświadczony inżynier, ma swój wkład w rozwój monokryształów. Autor szeregu nietuzinkowych eventów, warsztatów i szkoleń dla lekarzy i farmaceutów. Legitymuje się certyfikatem PRINCE2 Foundation. Lubi poznawać historię oraz tajemnice fortyfikacji i zamków, pasjonat maratonów MTB, w górach czuje się jak kozica. Motto: „mądry człowiek poszukuje pomocy pomagając” 🙂

Agata Gładysz

Członek Zespołu Program

Jan Potoczek

Członek Zespołu Program

Były nauczyciel stanowiący żywy przykład tego, że edukacja i zarządzanie projektami nie są aż tak odrębnymi dziedzinami. Obecnie próbuje swoich sił w projektach legislacyjnych w obrębie bankowości. W zespole PMKC działa, jako lokalny bajkopisarz, tłumacz i koordynator ładu w folderach na dysku.

Tomasz Nowicki

Członek Zespołu Program

Student III roku Politologii na Uniwersytecie Warszawskim, laureat Stypendium „Choćby dla Własnej Przyszłości“ (2012) zakończony Certyfikatem Zarządzania Projektami MT&DC. Działacz społeczny, animator, inicjator projektów społecznych w Konstancinie-Jeziornie, radny Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna od 2014r. W poprzedniej edycji PMKC był wolontariuszem-opiekunem podczas letniego obozu w Serocku. Prywatnie miłośnik narciarstwa i biegania.

Izabela Sośnicka-Lipa

Członek Zespołu Program

Przygodę z zarządzaniem projektami rozpoczęła ponad 10 lat temu w firmie telekomunikacyjnej. Obecnie pracuje w branży IT i zajmuje się zarządzaniem zespołem wysokiej klasy inżynierów odpowiedzialnych za wsparcie dla klientów korporacyjnych. Uważa że nie ma rzeczy nie możliwych i siła realizacji rzeczy nadzwyczajnych tkwi w zespole. Ceni sobie życie rodzinne i spotkania w gronie przyjaciół. W wolnych chwilach uwielbia podróżować, im dalsze wyprawy tym lepsze. Aktywnie spędza czas uprawiając między innymi bieganie, nurkowanie i squash.

Joanna Dąbrowska

Członek Zespołu Program

Emilia Kowalczyk-Dobek

Członek Zespołu Program

Z wykształcenia ekonomistka, ukończyła polsko-francuskie studia MBA w zakresie zarządzania i marketingu na SGGW, pracuje w branży badań marketingowych i zarządzania kategorią. Prywatnie dziewczyna z Mazur, mama Bartka i Patrycji, uwielbiająca dzieci od których czerpie radość i spontaniczność. Prowadziła warsztaty o odkrywaniu swoich silnych stron na Uniwersytecie Dzieci. W wolnych chwilach biega, jeździ na rowerze, pływa, tańczy, uprawia jogę, czyta.

Zespół Komunikacja


Jan Potoczek

Lider Zespołu Komunikacja

Były nauczyciel stanowiący żywy przykład tego, że edukacja i zarządzanie projektami nie są aż tak odrębnymi dziedzinami. Obecnie próbuje swoich sił w projektach legislacyjnych w obrębie bankowości. W zespole PMKC działa, jako lokalny bajkopisarz, tłumacz i koordynator ładu w folderach na dysku.

Anna Sak

Członek Zespołu Komunikacja

Polonistka z zamiłowania i wykształcenia. Pracuje jako księgowa w jednej z krakowskich korporacji. Wolny czas spędza na zajęciach fitness i siłowni oraz czytaniu książek z gatunku fantasy.

Weronika Kobiec

Członek Zespołu Komunikacja i Integracja

Ma 20lat i jest studentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie należy do Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania Projektami.

Tańczy salsę, gra na gitarze, a zimą jeździ na snowboardzie. W wolnych chwilach wybiera teatr, dobrą książkę i film. Chętnie uczestniczy w projektach społecznych i angażuje się charytatywnie. Ciągle przypomina sobie słowa ,,osiągamy pełnię, gdy łamiemy bariery, a nasze serce napełnia się twarzami i imionami’’.

Marcin Kosidłowski

Członek Zespołu Komunikacja

Kilka lat temu wybrał ścieżkę Project Managera i od tego czasu konsekwentnie wspiera, koordynuje lub prowadzi międzynarodowe projekty outsourcingowe dla wielu uznanych klientów z branży lotniczej, audytorskiej, IT czy produkcyjnej. Od kilku lat związany z Project Management Institute Poland Chapter, gdzie znalazł wielu przyjaciół i mentorów. Uważa, że tylko ciągła współpraca i chęć rozwoju własnego oraz ludzi z którymi współpracuje daje szanse coraz lepszego zarządzania projektami.

Beata Niedziela

Członek Zespołu Komunikacja

Prowadziła projekty IT i szkoleniowo-eventowe. Obecnie związana z branżą telekomunikacyjną. W Project Management Institute działa od 2013 r. w różnych obszarach. Doprowadziła do powstania bloga PMI PC oraz kanału na YouTube. Pomagała również, jako wolontariusz przy organizacji Międzynarodowego Kongresu PMI Poland Chapter.

Michal Milewski

Członek Zespołu Komunikacja

Kierownik projektów doświadczony w branżach medialnej, IT i szkoleniowej. Z sukcesami łączy kropki, gdzie diabeł nie może. Uwielbia jazdę na rowerze, egzotyczne podróże i klocki Lego.

Mirosław Dąbrowski

Grafika oraz strona internetowa; Członek Zespołu Komunikacja

Wolontariusz PMI wspierający stowarzyszenie min. w aspektach IT. W zespole PMKC sieje kreatywny zamęt 🙂 i kreuje nowe zakładki oraz grafiki na stronie internetowej PMKC. Dodatkowo w ramach PMI, wspólnie ze zgranym zespołem prowadzi kwartalnik Strefa PMI (www.strefapmi.pl). Promuje dobre praktyki zarządzania poprzez darmowe, interaktywne mapy myśli (www.miroslawdabrowski.com).

Jolanta Piłatowska

Członek Zespołu Komunikacja

Jestem studentką, z głową pełną marzeń i nowych pomysłów. Kocham decoupagowe wyzwania, którymi dziele się na moim blogu – DecuDream. Uwielbiam sprawiać ludziom radość! 🙂

Zespół Formalności


Iwona Burczyńska-Bogdańska

Lider Zespołu Formalności

Z wykształcenia ekonomistka. Ukończyła studia podyplomowe Zarządzania Projektami w SGH. Legitymuje się certyfikatem PRINCE2 Foundation. Prywatnie mama Szymona i Miłosza. W wolnych chwilach uprawia pilates, tenis ziemny, jazdę na nartach oraz jazdę na rowerze z synami.

Ania Czerska-Buczkowska

Członek Zespołu Formalności

Absolwentka Wydziału Zarządzania oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Projektem na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo od wielu lat związana z rynkiem kapitałowym. W swojej dotychczasowej karierze wolontariusza zarządzała zespołem, który opracował kompleksową koncepcję Narodowego Centrum Wcześniaków dla Fundacji Wcześniak, organizowała wiele imprez dla dzieci, oraz akcje Listy do Świętego Mikołaja dla dzieci z domu dziecka, brała również udział w pierwszej edycji PMKC w zespole komunikacji. Prywatnie żona i mama, łączy różne pasje – amatorka dobrych książek, wypraw do ciepłych krajów, zgłębiania tajemnic starożytnych cywilizacji oraz poznawania nowych technologii. Wciąż pod poduszką chowa duże pokłady nadziei, że w ludziach jest jednak więcej dobra niż zła…

Zespół Fundraising

Izabela Nadolna

Lider Zespołu Fundraising

Absolwentka Politechniki Warszawskiej, SAP FI/CO trainee w Robert Bosch Sp. z o. o. Od roku ambasador PMI PC.

Zespół Integracja


Agata Michalik

Lider Zespołu Integracja

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Reżyserii Dźwięku.
Swoją przygodę z Zarządzaniem Projektami rozpoczęła całkiem niedawno ale intensywnie poszerza tę wiedzę. W wolnych chwilach słucha muzyki wszelkiego gatunku, połyka książki i gotuje. 🙂 Lubi podejmować kolejne wyzwania, jak mawiał jeden z europejskich liderów „Jeśli brakuje w życiu miejsca na odwagę, to inne cnoty są bez znaczenia”. 🙂

Weronika Kobiec

Członek Zespołu Komunikacja i Integracja

Ma 20lat i jest studentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie należy do Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania Projektami.

Tańczy salsę, gra na gitarze, a zimą jeździ na snowboardzie. W wolnych chwilach wybiera teatr, dobrą książkę i film. Chętnie uczestniczy w projektach społecznych i angażuje się charytatywnie. Ciągle przypomina sobie słowa ,,osiągamy pełnię, gdy łamiemy bariery, a nasze serce napełnia się twarzami i imionami’’.

Share This

Udostępnij znajomym stronę PMKC!

Pomóż dzieciom radośnie spędzić wakacje!