Zespół

Jesteśmy grupą wolontariuszy Stowarzyszenia PMI zafascynowanych zarządzeniem projektami i z umysłami pełnymi pomysłów.

Pragniemy dać dzieciom wakacje jakich nigdy nie miały i pokazać im, że ich przyszłość to projekt teraźniejszości… Mamy nadzieję, że z Państwa pomocą pomożemy spełnić ich małe marzenia o normalności!

Agnieszka Krogulec

Opiekun/Sponsor Projektu

Pomysłodawca, inicjatorka i opiekunka projektu. W PMI Poland Chapter od kilku lat, obecnie Członek Zarządu ds. Wolontariuszy. Zawodowo związana z zarządzaniem projektami, jest kierownikiem działu projektów w Krajowej Izbie Rozliczeniowej SA. Fascynują ją ludzie, góry, las, podróże i taniec. Pasjonatka rozwoju osobistego, coachingu i mentoringu.

Monika Podkowińska

Kierownik Projektu

Energię czerpie przez egzotyczne podróże, spotkania z ciekawymi ludźmi, jazdę na rowerze oraz narty. Zawodowo związania z zarządzaniem projektami. Zawodowo związania z zarządzaniem projektami. Aktywny członek Project Management Institute.

Urszula Żelazko

Lider Zespołu Program

leadership-badge

Prywatnie miłośniczka muzyki klasycznej. Zawodowo związana z zarządzaniem projektami, alumn Studenckiego Koła Naukowego Zarządzania Projektami SGH, gdzie pełniła role od członka zespołu projektowego do Prezesa Koła. Na codzień prowadzi szkolenia jako trener Altkom Akademia. Doświadczona w roli wychowawcy kolonijnego, na PM Kids Camp również również będzie członkiem kadry.

Joanna Wakluk

Członek Zespołu Program

Pasjonatka Portugalii i wszystkiego co z nią związane. Z wykształcenia Psycholog i Animator Społeczno-Kulturalny. Swoje umiejętności szlifowała angażując się w organizację licznych festiwali, pracując przy Euro 2012 oraz w organizacji Erasmus Student Network. Uwielbia pracę z ludźmi, zwłaszcza w środowiskach zróżnicowanych kulturowo. W projekcie PMI Kids Camp zajmuje się też koordynacją prac grupy filmowej.

Marek Chojnowski

Członek Zespołu Program

Doświadczony inżynier, ma swój wkład w rozwój monokryształów. Autor szeregu nietuzinkowych eventów, warsztatów i szkoleń dla lekarzy i farmaceutów. Legitymuje się certyfikatem PRINCE2 Foundation. Lubi poznawać historię oraz tajemnice fortyfikacji i zamków, pasjonat maratonów MTB, w górach czuje się jak kozica. W poprzedniej edycji PMKC był w zespole PROGRAM TEAM MEMBER. Motto: „mądry człowiek poszukuje pomocy pomagając”

Izabela Górecka

Lider Zespołu Formalności

leadership-badge

Pedagog – andragog; zawodowo związana z zasobami ludzkimi szczególnie z rozwojem pracowników. Wielbicielka jogi i wszelkich podróży zarówno tych bliskich jak i dalekich. W wolnych uwielbia fotografować. Jej Motto: „Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie”

Katarzyna Wójcik

Członek Zespołu Formalności

Jest chemikiem, ale w wolnym czasie ma dość nietypowe hobby, biega z karabinem po lesie i topi swoją terenówkę w błocie. W inicjatywie organizacji obozu KIDS CAMP jest w zespole formalności.

Sylwia Sobczak

Lider Zespołu Integracja

leadership-badge

Miłośniczka kultury włoskiej, kuchni i stylu życia, które każdego dnia odkrywa na nowo z coraz większym entuzjazmem. Kochająca podróże, poznawanie nowych miejsc, kultur i ludzi. Z wykształcenia Ekonomistka. W zespole zajmuje się także integracją Zespołu Wolontariuszy, wspiera również pracę Zespołu Komunikacji oraz Fundraising-u.

Grzegorz Mędrek

Lider Zespołu Komunikacja

leadership-badge

W PMI działa jako wolontariusz od 2012. Na początku zajmował się wspieraniem raportowania przez oddziały PMI do Zarządu (stworzył i cyklicznie aktualizował dashboard), a następnie miał przyjemność pełnić rolę PMa konkursu „Wolontariusz Roku 2012″. Na co dzień prowadzi projekty w obszarze digital marketingu dla krajów CEC&SEE w firmie Eli Lilly.

Anna Czerska-Buczkowska

Członek Zespołu Komunikacja

Anna w swojej karierze wolontariusza w roli PM nadzorowała projekt opracowania koncepcji Narodowego Centrum Wcześniaków dla Fundacji Wcześniak. Współorganizowała również liczne imprezy dla dzieci. Zawodowo związana od wielu lat z rynkiem kapitałowym. Absolwentka Wydziału Zarządzania i studiów podyplomych z zakresu zarządzania projektami Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie żona i mama, amatorka spontanicznych wypraw i dalekich podróży. Życiowe motto: „Carpe diem”.

Marcin Kosidłowski

Członek Zespołu Komunikacja

Kilka lat temu wybrał ścieżkę Project Managera i od tego czasu konsekwentnie wspiera, koordynuje lub prowadzi międzynarodowe projekty outsourcingowe dla wielu uznanych klientów z branży lotniczej, audytorskiej, IT czy produkcyjnej. Od kilku lat związany z Project Management Institute Poland Chapter, gdzie znalazł wielu przyjaciół i mentorów. Uważa, że tylko ciągła współpraca i chęć rozwoju własnego oraz ludzi z którymi współpracuje daje szanse coraz lepszego zarządzania projektami.

Michał Łupiński

Członek Zespołu Komunikacja

Od trzech lat zawodowo działa w mediach społecznościowych, pewnego dnia chcąc uporządkować swoje projekty zainteresował się zarządzaniem projektami, a dzielnie je studiując trafił do zespołu Project Management Kids Camp. Życiowe motto: ‚The only way to do it is to do it’.

Piotr Wieleba

Lider Zespołu Sponsoring

leadership-badge

Dariusz Sadowski

Członek Zespołu Sponsoring

Doświadczony Kierownik Projektu z akredytacjami PMP, PRINCE2 i ITIL oraz pokaźną historią sukcesów w dostarczaniu projektów. Darek posiada wybitne zdolności zarządzania interesariuszami i bogate doświadczenie technologiczne i biznesowe z sektora finansowego. Nastawiony na rezultaty, zawsze pracuje ciężko, aby osiągnąć cele i oczekiwania interesariuszy. Darek specjalizuje się w doradztwie przy transformacjach funkcji IT i zmianach biznesowych z elementem IT. W swoim wolnym czasie Darek lubi podróżować, biegać i czytać książki.

Ekipa filmowa

Mariusz Gołoś

Członek Zespołu Filmowego (Scenariusz i Reżyseria)

Montażysta, od siedmiu lat pracuje w Telewizji Polskiej. Twórca i współautor kilkunastu reportaży, setek programów publicystycznych, edukacyjnych i społecznych. Ciągle stawia przed sobą nowe cele i wyzwania, pragnie zmieniać świat i znaleźć w nim swoje miejsce. Jest człowiekiem wrażliwym na ludzkie nieszczęścia, szczególnie to dotyczące dzieci – stara się im pomagać. Współpracuje z Instytutem Matki i Dziecka w Warszawie. W styczniu 2014 roku z jego inicjatywy powstał portal dzieciom.tv, którego celem jest pobudzanie młodych osób do kreatywnego myślenia, wyrażania swoich refleksji i emocji poprzez pracę z kamerą i tworzenie własnych filmów czy reportaży. Swoją pasją chce zarazić młodych ludzi, bo przecież to marzenia zmieniają świat. Podczas obozu będzie sprawował opiekę nad wszystkimi etapami powstawania filmu, od pomysłu aż do gotowego dzieła.

Marta Malinowska

Aktorka

Aktorka teatralna (Teatr Studio, Teatr Konsekwentny, Dreambody & Theatre) i filmowa (Fenomen, Wojna męsko-żeńska, Ogród Luizy), absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Od 2007 r. uczęszcza na zajęcia w szkole Psychologii Procesu „Poza Centrum” specjalizując się w wykorzystaniu narzędzi psychologicznych w pracy aktorskiej. Ukończyła Dwuletnie Studium Psychologii procesu, Roczne Studium Pracy  z Relacjami oraz Coaching Psychologii Zorientowanej na Proces. Specjalizuję się  w art coachingu, pracuje jako coach z aktorami i reżyserami, prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci. Od 2011 z Joanną Dulińską oraz Michałem Dudą współtworzę teatr procesowy Dreambody & Theatre.

Agnieszka Kawiorska

Aktorka

Agnieszka Kawiorska – aktorka, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.  Zadebiutowała na scenie krakowskiego Teatru Starego w 2004 roku. Po ukończeniu PWST występowała na deskach Teatru Ludowego w Krakowie. Od ponad 10 lat pracuje jako aktorka, ma na koncie wiele ról w produkcjach telewizyjnych oraz filmach fabularnych, m.in. „Katyniu” Andrzeja Wajdy. Publiczności znana z telewizyjnych seriali, m.in. „Pierwsza Miłość”, „Barwy Szczęścia”, „Na Wspólnej” oraz wielu innych.

Paweł Ferens

Aktor

Wykształcenie zdobywał w krakowskim Lart Studio i na wydziale aktorskim PWST we Wrocławiu. Współpracuje z Teatrem Współczesnym i Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Posiada na swoim koncie wiele ról serialowych min.: Na Wspólnej, Plebania, 39 i pół, Glina, Prosto w serce, Głęboka Woda. W filmie fabularnym zadebiutował u Jacka Lusińskiego Piksele. Potem pojawił się w filmie Jana Komasy Sala samobójców, Mała Moskwa Waldemara Krzystka, Wymyk Grega Zglińskiego, ostatnio w Sępie Eugeniusza Korina. Współpracuje chętnie z młodymi twórcami w ich etiudach filmowych: Czerwona woda Rafała Woźniaka, czy Nocny Portier Pauliny Nurkowskiej. Zawodowo ma wizerunek twardziela z tendencjami do skomplikowanych osobowości, ale to bardzo wrażliwy chłopak, choć czasem nieco ekscentryczny. Wielbiciel motocykli, sportów walki, rockowych brzmień, dobrego kina i teatru oraz wielu, wielu innych.  Potrafi zgasić papierosa na języku, otworzyć piwo jednogroszówką i walnąć się o kant kuli.

Bartosz Karcz

Członek Zespołu Filmowego (Operator)

35 lat, absolwent Akademii Filmu i Telewizji w W-wie na kierunku „Sztuka Operatorska” Operator kamery naziemnej i kamery latającej wykorzystywanej do ujęć specjalnych, licencjonowany pilot bezzałogowych dronów.

Katarzyna Świecińska

Członek Zespołu Filmowego (Charakteryzacja)

Dyplomowany charakteryzator, wizażystka. Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych i Wyższej Szkoły Charakteryzacji Teatralno-filmowej. Prowadzi warsztaty dla kobiet  o kobiecości i wizażu.

Agata Król

Członek Zespołu Filmowego (Charakteryzacja)

Dyplomowany charakteryzator, wizażystka. Absolwentka Wyższej Szkoły Artystycznej. Robi makijaże do teledysków, sesji zdjęciowych, pokazów mody, reklam.

Zajęcia z kreatywności

Dorota Krasnodębska-Wnorowska

Trener i coach dla dzieci

Z kreatywnością za pan brat od kilkunastu lat czyli Dorota bierze udział w: Współtworzeniu Kreatyfek – projektu wzmacniania i rozwijania postaw twórczych wśród dzieci i młodzieży; propaguje idee wzmacniania kreatywnej postawy w każdym wieku i na każdej szerokości geograficznej, a także jest autorką metody Prowokacji Strategicznej – wdrażającej techniki kreatywne w proces myślenia strategicznego. Myślenie strategiczne wdraża w wielu dziedzinach – jako strateg od 15 lat tworzy dialogowalne strategie komunikacji dla marek (min współtowrzyła: (Procter&Gamble: BLEND-A-MED), KTR (Amnesty International, Polska Akcja Humanitarna), Effie (kampania launchująca Blue Connect). Pracowała dla takich marek jak: Bre Bank, Netia, DB Schenker, Era Biznes, Blue Connect, AXA, Wedel, Pampers, Olay, Lenor, Vizir, Visa International, Provident, Carrefour, Ving, Polska Akcja Humanitarna, RWE Stoen, a pierwsze kreatywne salta ćwiczyła w agencjach: Publicis, Nader, Saatchi&Saatchi. Wierzy, że każdy człowiek ma ogromny potencjał i jako trener i coach prowokacji kreatywnej daje przestrzeń i inspiruje do znajdywania potencjału kreatywnego i sprawczego w sobie oraz prowadzi autorskie programy szkoleniowe z zakresu kreatywności, komunikacji, strategii komunikacji, pracy na konflikcie, zarządzania sobą w czasie, zarządzania zmianą. Jej największą inspiracją są dzieci – prywatnie mama Jasia I Marysi, którzy są codzienną inspiracją do szlifowania własnej kreatywności. Aktorka amatorka od 5 lat realizująca marzenie z dzieciństwa w przedstawieniach dla dzieci.

Share This

Udostępnij znajomym stronę PMKC!

Pomóż dzieciom radośnie spędzić wakacje!