PMKC 2014

Podsumowanie edycji 2014 PMKC ?


W dniu 2 sierpnia 2014 r. zakończyliśmy hucznie Project Management Kids Camp 2014, obóz dla dzieci z domów dziecka, powołany do życia w ramach Warszawskiego Oddziału PMI. Obóz został zorganizowany dzięki pracy i zaangażowaniu zespołu projektowego, licznych wolontariuszy oraz dzięki środkom, które otrzymaliśmy od naszych Sponsorów.

Obóz odbył się w Integracyjnym Centrum Opieki, Wychowania, Terapii – Dom Wczasów Dziecięcych w Serocku (http://www.integracjaserock.pl/), trwał dwa tygodnie i wzięło w nim udział 21 dzieci.

0
Dzieci
0
Domy dziecka
0
Dni
0
Wolontariuszy
0
Sponsorów
0
Olimpiada
0
Godzin kąpieli pod opieką ratownika
0
Godzin lekcyjnych angielskiego
0
Nakręcone i wydane przez dzieci filmy
0
Uroczysta Gala PM Kids Camp
0
Trenerów i wykładowców
0
Uroczystości urodzinowe

Filmy nakręcone przez nasze dzieciaki ?


Uśmiechnięci Celebryci


Serwis Informacyjny


Film


[minti_imagebox img=”1941″ style=”1″]

Pożegnalne zdjęcia obozu PMKC 2014 ?

[/minti_imagebox]

21 dzieci z 4 domów dziecka


21 dzieci z 4 domów dziecka z Gostynina, Ostrołęki, Konstancina i Kowalewa miały zapewnione różnorakie aktywności mające pozwolić im na osobisty rozwój i zdobywanie nowych umiejętności. Głównym punktem programu obozu były zajęcia z zarządzania projektami (w tym także te przeprowadzone przez pracowników TUiR Warta S.A. i Whitecom Sp. z o.o.) nakierowane na praktyczne zaplanowanie i zrealizowanie przez dzieci swoich pierwszych projektów.

PMI Northern Italy Chapter


W tym zakresie korzystaliśmy też z materiałów PM Kit wypracowanych przez PMI Northern Italy Chapter (http://pmief.org/learning-resources/learning-resources-library/projects-from-the-future-primary-schools-whiteboard-version).

[minti_image img=”3468″ align=”center” animation=”none” lightbox=””]
[minti_image img=”1913″ align=”center” animation=”none” lightbox=””]

Zajęcia


Oprócz pracy nad projektami dzieci plażowały, grały w piłkę, uczestniczyły w zajęciach z rękodzieła artystycznego, uczyły się języka angielskiego oraz brały udział w emocjonującej olimpiadzie sportowej nagrodzonej medalami (przeprowadzonej przez pracowników grupy Marsh & McLennan Companies).

Obóz obfitował również w bardzo ciekawe zajęcia z instruktorami, m.in.: sztuki walki, golf, warsztaty aktorskie, naukę charakteryzacji, a także warsztaty z kreatywności. ?

Wieczorami natomiast mieliśmy czas na pieczone przy ognisku kiełbaski czy taneczne szaleństwa na dyskotekach prowadzonych przez niezapomnianego wolontariusza – wodzireja Tomka ?

PMKC
image

Samochody terenowe i motorówka

[minti_headline type=”h1″ font=”font-inherit” size=”fontsize-xxl” weight=”fontweight-300″ lineheight=”lh-inherit” transform=”transform-inherit” align=”align-center” margin=”30px 0 30px 0″]

Dziękujemy za współpracę i do zobaczenia w kolejnych edycjach obozu! 🙂

[/minti_headline]

Share This

Udostępnij znajomym stronę PMKC!

Pomóż dzieciom radośnie spędzić wakacje!