Zostań Sponsorem!

O inicjatywie PMKC

Project Management Kids Camp jest inicjatywą, której celem jest organizacja 2-tygodniowego, letniego obozu charytatywnego dla dzieci z domów dziecka pod patronatem Project Management Institute Oddział Warszawa.

Obóz, poza aktywnościami sportowymi, ma na celu zapoznać dzieci z różnymi aspektami zarządzania projektami, które pomogą im w przyszłości lepiej funkcjonować w społeczeństwie. Program zajęć kładł szczególny nacisk na komunikację, współpracę w zespole, kreatywne oraz krytyczne myślenie. Motywem przewodnim pierwszej warszawskiej edycji obozu, która odbyła się w 2014 roku był „Produkcja filmu od podstaw, aż po premierę”. Z kolei hasłem kolejnej edycji zrealizowanej w 2015 roku była „GRA – Be S.M.A.R.T. żyj z pasją”. Natomiast w roku 2016 Dzieci z naszego obozu konstruowały ROBOTA! 🙂

„W 2017 roku program obozu zabrał naszych podopiecznych w Zaczarowany Świat Harrego Pottera”.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest „Podróż Dookoła Świata

Projekty te pozwoliły rozwinąć dzieciom wiele różnych umiejętności, obudzić naturalną kreatywność oraz poszerzyć horyzonty.

Organizacja non-profit

Pamiętaj – jesteśmy organizacją non-profit, tworzoną przez wolontariuszy zaangażowanych w pomoc dzieciom. Sponsorując PMKC, wspierasz dzieci. Pomagasz nam kształtować przyszłość najmłodszych jak również propagujesz myślenie projektowe. Te umiejętności będą dla nich niezbędne podczas wkraczania w dorosłość jak również będą pomocne podczas pracy zawodowej.

Wierzymy, że wspólnym wysiłkiem wolontariuszy i sponsorów podarujemy dzieciom wakacje pełne inspiracji!

W sprawie pakietów sponsorskich prosimy kontaktować się z Moniką Głogowska monika.glogowska@pmi.org.pl

Zapraszamy do współpracy!

 

Share This

Udostępnij znajomym stronę PMKC!

Pomóż dzieciom radośnie spędzić wakacje!