Kontakt

Agnieszka Krogulec

Pomysłodawca/Mentor Projektu

Pomysłodawca, inicjatorka i opiekunka projektu. W PMI Poland Chapter od kilku lat, obecnie Członek Zarządu ds. Wolontariuszy. Zawodowo związana z zarządzaniem projektami, jest kierownikiem działu projektów w Krajowej Izbie Rozliczeniowej SA. Fascynują ją ludzie, góry, las, podróże i taniec. Pasjonatka rozwoju osobistego, coachingu i mentoringu.

Katarzyna Kamińska

Kierownik Projektu

Od 2016 roku aktywny wolontariusz PMI PC. W Project Management Kids Camp zaangażowana trzeci raz. Zaczynała w 2016 roku jako Team Leader Zespołu Programowego, w 2017 roku Zastępca Kierownika Projektu, aż w 2018 stanęła na czele Projektu.

Dlaczego angażuje się w Kids Camp ? Bo, po pierwsze robimy coś bardzo wyjątkowego i unikatowego, po drugie dajemy dzieciom radość i możliwość oderwania się od smutnej, szarej rzeczywistości i po trzecie bo mogę pogłębić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania projektami.

Mirosław Dąbrowski

Webmaster

W przypadku wystąpienia problemów z działaniem strony PMKC prosimy o kontakt z naszym Webmasterem lub za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy


Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (wymagane)

Profile społecznościowe PMKC


Project Management Kids Camp jest jednym z wielu projektów odpowiedzialności społecznej organizowanych przez PMI PC

Pomóżcie nam zrealizować dziecięce marzenia i zmienić choć na chwilę ich świat…
Share This

Udostępnij znajomym stronę PMKC!

Pomóż dzieciom radośnie spędzić wakacje!