Zespół PMKC 2018

Jesteśmy grupą wolontariuszy Stowarzyszenia PMI zafascynowanych zarządzeniem projektami i z umysłami pełnymi pomysłów…

Pragniemy dać dzieciom wakacje jakich nigdy nie miały i pokazać im że ich przyszłość to projekt teraźniejszości… mamy nadzieję, że z Państwa pomocą pomożemy spełnić ich małe marzenia o normalności…

Zgrane zespoły są podstawą każdego sukcesu! 🙂

Katarzyna Kamińska

PM Kids Camp 2018

management-badge

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Podyplomowego Studium Prawa Pracy na Uniwersytecie Warszawskim.

Zawodowo związana z obszarem wynagrodzeń, benefitów i mobilności pracowniczej.

Interesuje się tematyką motywacji i zaangażowania pracowników oraz wpływem zmian pokoleniowych na funkcjonowanie organizacji. Prywatnie miłośniczka podróży oraz sushi. Mama 2 letniej rozbrykanej Kalinki.

Od 2016 roku aktywny wolontariusz PMI PC. W Project Management Kids Camp zaangażowana trzeci raz. Zaczynała w 2016 roku jako Team Leader Zespołu Programowego, w 2017 roku Zastępca Kierownika Projektu, aż w 2018 stanęła na czele Projektu.

Dlaczego angażuje się w Kids Camp ? Bo, po pierwsze robimy coś bardzo wyjątkowego i unikatowego, po drugie dajemy dzieciom radość i możliwość oderwania się od smutnej, szarej rzeczywistości i po trzecie bo mogę pogłębić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania projektami.

Małgorzata Polińska

PM Kids Camp 2018 Z/ca PM

opiekun

Z wykształcenia specjalistka HR (absolwentka Wydziału Cybernetyki na Wojskowej Akademii Technicznej) oraz project manager (Akademia Leona Koźmińskiego), z pasji miłośniczka ludzi i ich historii, specjalistka w zakresie harmonizacji i rozwoju zespołów, konsultant, trener. Doświadczenie zawodowe zdobywała realizując projekty w firmach z branży doradczej, infrastrukturalnej, IT, szkoleniowej oraz współpracując ze start-upami.

Prywatnie mama dwóch pełnych energii i nietuzinkowych pomysłów chłopców oraz zapalona poszukiwaczka równowagi życiowej.

Dlaczego PMKC? Bo wierzę, że każda zmiana na świecie zaczyna się od pierwszego kroku, a ten pierwszy krok zależy wyłącznie od nas samych. Nasz obóz może być okazją i zachętą do wykonania tego pierwszego kroku przez naszych podopiecznych. Właśnie tak podając naszą inicjatywę dalej i dzieląc się tym, co sami mamy, możemy wpłynąć na nasze otoczenie i zmieniać naszą przyszłość.

Joanna Wakuluk

PM Kids Camp 2018 Team Integration

management-badgeNa co dzień konsultant sprzedaży na rynku IT Enterprise. W weekendy student kierunku Inżynieria Biznesowa. Interesuje się procesem sprzedaży, rozwojem osobistym oraz tematyką produktywności, z metodycznym zarządzaniem projektami związany od 3 lat. W PMI kierowałem projektem – 10 Międzynarodowego Kongresu PMI PC oraz jestem aktywnym wolontariuszem od 3 lat. Wiecznie młody i ciekawy świata, ciągle szukam nowych wyzwań.

Certyfikaty: ITIL Foundation, MoR Foundation, Evernote Certified Consultant.

Agnieszka Poletyło

PM Kids Camp 2018 Fundrising

management-badge

Z wykształcenia ekonomistka; zawodowo, od początku kariery związana z zarządzaniem projektami biznesowymi oraz informatycznymi w branży finansowej (od stażysty do samodzielnego kierownika projektów).

Przywiązuje dużą wagę do aspektów socjologicznych pracy w zespole projektowym. Zadania i cele realizuje w oparciu o motto “projekty robi się z ludźmi i dla ludzi”.

Prywatnie lubi „czarować” w kuchni, zaś w trakcie podróży skupiona na sztuce street art.

Po raz pierwszy w drużynie PMI Kids Camp. Dlaczego tak późno? Lepiej późno niż wcale 😊

Będąc ludzkim łatwiej stać się dla innych ważnym, takim motorem do obudzenia wiary, że świat przed każdym stoi otworem. Szczególnie dla dzieci, które mają w sobie tyle pasji i energii do działania, wystarczy „oszlifować te diamenty”, tzn. da szansę rozwoju i odpowiednio pokierować.

Elwira Solarska-Patyk

PM Kids Camp 2018 Program-Lider

Z wykształcenia polonista, ukończyła Studium Prawa Europejskiego o kierunku PE Administracja Publiczna oraz ABSOLWENTKA ZARZĄDZANIA OŚWIATĄ na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na Wydziale Nauk Pedagogicznych.

Posiada duże doświadczenie w promocji i marketingu. Pracowała również w administracji rządowej. Od 2005 roku jej zawodowe obowiązki ściśle związane były organizacją eventów branżowych dla sektora lotniczego. Na swoim koncie posiada szereg zrealizowanych projektów konferencyjnych, seminaryjnych i warsztatowych, podczas których współpracowała z najważniejszymi instytucjami w obszarze lotnictwa. Ma na koncie projekt wydawniczy branżowego tytułu „Lotnisko”. W swojej pracy zawsze towarzyszyło jej poczucie misji związane z ogromnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością za to, co robi.

Prywatnie mama Marcelego i Marysi. Prowadzi zajęcia edukacyjno-plastyczne dla dzieci. Marzy o własnej szkole. Uwielbia podejmować nowe wyzwania i inicjatywy. Miłośnik holistycznego podejścia do człowieka i życia. Motto: Kochaj i dawaj przykład.

Iwona Hołubiec

PM Kids Camp 2018 Program

Coach, trener, kobieta pogodna

Sami musimy stać się zmianą, do której dążymy w świecie” – Gandhi

ZAWODOWO:

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Studiów Podyplomowych w kierunku Praktycznej Psychologii Społecznej w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie, certyfikowany Coach ACC ICF, w trakcie akredytacji na poziom PCC ICF a także trener umiejętności miękkich.

Ukończyła dwa stopnie szkolenia z ustawień systemowych w organizacjach u Johna Whittingtona, a także szkolenia dotyczącego budowania warsztatów i scenariuszy dramowych, organizowanych przez Stowarzyszenie Praktyków Dramy Stop-klatka.

Prowadzi i tworzy od ponad 5 lat warsztaty i szkolenia rozwojowe dla firm, organizacji i osób prywatnych, w których do tej pory wzięło udział kilka tysięcy osób. Jest praktykiem biznesu z ponad 10-letnim doświadczeniem na stanowiskach menadżerskich w międzynarodowych instytucjach finansowych, a także z blisko 10-letnim doświadczeniem jako prywatny przedsiębiorca.

Od 4 lat jako trener na warsztatach dedykowanych nastolatkom, organizowanym przez Stowarzyszenie Moja Białołęka w ramach Tygodnia Kwitnących Akacji.

Uwielbiam ludzi z poczuciem humoru i dystansem do siebie, lubię czarny humor, zapach mielonej kawy, poczucie wolności i samostanowienia, ogromnie cenię lojalność i szczerość w relacjach między ludźmi, a siebie bardzo lubię za mój optymizm i za to, że cały czas potrafię się cieszyć z tego, co już mam.

Katarzyna Wójcik

PM Kids Camp 2018 Program

Doktor Chemii Metaloorganicznej a obecnie Specjalista ds. Formulacj i w polskiej Firmie Farmaceutycznej.

W wolnym czasie jeździ po błotach terenówka albo robi wszystko byle by nie siedzieć w domu.

Jej motto życiowe „Zwycięstwo kocha przygotowanie” (Sun Tzu)

Od 2014 roku rozwija swoje zainteresowania w zakresie Zarządzania Projektami jako wolontariusz PMI. Od samego początku związana z ideą Kids Camp, w 2015 roku kierownik projektu tej edycji.

Dlaczego angażuje się w Kids Camp? Bo robienie czegoś dobrego bezinteresownie procentuje uśmiechem i czyni życie lepszym

Katarzyna Wójcik

Członek Zespołu Program

Z wykształcenia jest chemikiem i pracuje w zawodzie w jednostce naukowej. W poprzedniej edycji PMKC była w zespole formalności. Swój wolny czas dzieli pomiędzy byciem PM i zgłębianiu wiedzy o zarządzaniu projektami, a swoją pasją off-roadem. Jej ulubiony cytat “Victory Loves Preparation”

Malgorzata Kotarska

PM Kids Camp 2018 PR & Marketing

Pochodzę z Łodzi, w której się wychowałam i studiowałam: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Łódzkim. Od kilkunastu mieszkam w Warszawie, stając się jedną z grona popularnie nazywanego „słoikami” 😊, przy czym dla mnie Warszawa stała się moim domem.

Aktualnie pracuję w firmie konsultingowej w roli Konsultanta, uczestnicząc w projektach głównie z obszaru bankowości oraz optymalizacji proceców. Moja praca sprawia mi dużo satysfakcji, głównie dzięki zapewnieniu różnorodności projektów i inicjatyw, co sprawia, że „monotonię w pracy” wykreśliłam ze swojego słownika.

Jestem nowicjuszką w projekcie Kids Camp, wierzę, że zdobędę niezwykle ciekawe doświadczenie zarówno projektowe jak i wolontariackie. Bardzo cenię sobie aspekt społeczny tej inicjatywy i imponują mi ludzie angażujący się w tego typu działalność – z chęcią dołączę do takiej grupy.

Gabriela Paszkowska

PM Kids Camp 2018 PR & Marketing

Związana zawodowo z The Royal Bank of Scotland/National Westminister Bank.

Od 6 lat zdobywa doświadczenie zawodowe w departamencie zarządzania zmianą, aktualnie kierując zespołem Analizy Biznesowej i Biurem Zarządzania Portfelem Projektów.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Stosunki Międzynarodowe.

Prywatnie zajmuje się projektowaniem wnętrz i planowaniem odległych podróży.

Agata Kotusiewicz

PM Kids Camp 2018 PR & Marketing

Absolwentka Iberystyki UW. Pracuje w The Royal Bank of Scotland w departamencie zarządzania zmianą.

Zajmuje się angażowaniem pracowników w usprawnienia, prowadzi szkolenia z zakresu Lean Management.

W Project Management Kids Camp po raz pierwszy. Niekończąca się ciekawość i potrzeba wpływu na otaczającą rzeczywistość zaprowadziły ją do udziału w tym wyjątkowym projekcie.

Marta Łapińska-Jarzynka

PM Kids Camp 2018 PR & Marketing

Od początku swojej kariery zawodowej związana z The Royal Bank of Scotland – RBS oraz ABN AMRO, gdzie zdobywała doświadczenie w różnych obszarach takich jak M&A, Business Development, Communications. Obecnie w RBS w departamencie zarządzania zmianą.

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Finanse i Bankowość. Stypendystka Międzynarodowego Programu CEMS Masters in Management a także Polish-German Academic Forum przy SGH. W ramach tych programów studiowała na Georg-August University of Göttingen w Getyndze oraz Norwegian School of Economics and Business Administration (NHH) w Bergen.

Ceni w sobie kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów. Rodzina i dzieci – Julia (lat 3) i Mateusz (lat 7) dają jej poczucie sensu życia, skąd czerpie siłę do twórczego działania. Jest zdania, że w życiu liczy się, aby być uważnym na drugiego człowieka.

Share This

Udostępnij znajomym stronę PMKC!

Pomóż dzieciom radośnie spędzić wakacje!