Zespół PMKC 2017

Jesteśmy grupą wolontariuszy Stowarzyszenia PMI zafascynowanych zarządzeniem projektami i z umysłami pełnymi pomysłów…

Pragniemy dać dzieciom wakacje jakich nigdy nie miały i pokazać im że ich przyszłość to projekt teraźniejszości… mamy nadzieję, że z Państwa pomocą pomożemy spełnić ich małe marzenia o normalności…

Project Management Kids Camp'2017 to 5 zgranych zespołów! 🙂

Zespół Program


Co z tego, że mamy niesamowicie utalentowane osoby z masą energii i pomysłów, jeśli tylko kręcą się w kółko lub wpadają na siebie nie wiedząc właściwie, co ze sobą począć. Tutaj wkracza nasz zespół program, aby wskazać nam właściwy kierunek, skompletować kadrę obozu, zbudować harmonogram i określić podział zadań i obowiązków dla całej reszty wybrańców. Po tym wszystkim mógłby tak właściwie siedzieć i podziwiać jak całość chodzi jak w najlepszym mechanizmie. Nasz zespół na szczęście tego nie robi tylko włazi wszystkim na głowy i szuka najmniejszych luk i niedociągnięć. 🙂

Zespół Komunikacja


Po tym jak już mamy błyszczący program i ludzi, którzy aż się palą do pracy dobrze by było, aby ktoś o nas usłyszał. Od tego mamy nasz zespół komunikacja, czyli Ci, których zadaniem jest „krzyczeć” na tyle głośno, aby o nas jak najdalej usłyszano. Dodajmy do tego barwne kolory oraz wykwintny smak w projektowaniu i otrzymujemy stronę internetową, fanpage na Facebook, naszą wizję puszczoną w świat i niezliczone maile wysłane do różnych osób w celu uprzykrzania im życia w imieniu wyższej idei. Gdyby tego było mało to również ten zespól utrzymuje kontakt z ośrodkami naszych dzieciaków, bo przecież bez nich nic by z tego nie wyszło. 🙂

Zespół Formalności


Podobno pióro silniejsze jest od miecza, patrząc na pracę naszego zespołu formalności za każdym razem utwierdzamy się w tym przekonaniu. Nie każdy lubi być zakopany w stercie dokumentów, oni najwyraźniej są nie do zdarcia i bez najmniejszego problemu żeglują po morzu wniosków, umów, statystyk, potwierdzeń i aneksów. Są to również osoby z prawdopodobnie najsilniejszymi nadgarstkami w całym projekcie, wyrobionymi podczas składania podpisów. 🙂

Zespół Fundraising

Cała idea obozu zbudowana jest tylko i wyłącznie na pracy wolontariuszy i ludzi z pasją, niestety samo zaangażowanie i chęć pomocy nie zapłaci za benzynę i resztę atrakcji. Tutaj na szczęście wspiera nas zespół fundraising, który jest w stanie bezbłędnie przekazać naszą ideę potencjalnym sponsorom i poprzez stały kontakt zagwarantować nam owocną współpracę z osobami, które widzą sens w tym, co robimy i chcą nam pomóc to zrealizować. 🙂

Zespół Integracja


Z wielką siłą wiąże się wielka odpowiedzialność, z wielką ilością wolontariuszy wiąże się natomiast bariera czasu i przestrzeni. Gdyby nie ciągłe zaangażowanie naszego zespołu integracji prawdopodobnie nawet nie wiedzielibyśmy jak każde z nas wygląda. To oni potrafią radzić sobie z tym potworem logistycznym wiedząc, jak ważny jest kontakt i regularne spotkania oraz bardzo skutecznie tego pilnują dając nam tylko tyle wytchnienia, aby zdążyć dojść do siebie przed kolejnym intensywnym spotkaniem. 🙂

Zgrane zespoły są podstawą każdego sukcesu! 🙂

Agnieszka Krogulec

Pomysłodawca/Mentor Projektu; Komitet Sterujący

opiekunPomysłodawca, inicjatorka i opiekunka projektu. W PMI Poland Chapter od kilku lat, obecnie Członek Zarządu ds. Wolontariuszy. Zawodowo związana z zarządzaniem projektami, jest kierownikiem działu projektów w Krajowej Izbie Rozliczeniowej SA. Fascynują ją ludzie, góry, las, podróże i taniec. Pasjonatka rozwoju osobistego, coachingu i mentoringu.

Jakub Gromek

Opiekun Projektu (z ramienia PMI)
Na co dzień konsultant sprzedaży na rynku IT Enterprise. W weekendy student kierunku Inżynieria Biznesowa. Interesuje się procesem sprzedaży, rozwojem osobistym oraz tematyką produktywności, z metodycznym zarządzaniem projektami związany od 3 lat. W PMI kierowałem projektem – 10 Międzynarodowego Kongresu PMI PC oraz jestem aktywnym wolontariuszem od 3 lat. Wiecznie młody i ciekawy świata, ciągle szukam nowych wyzwań.
Certyfikaty: ITIL Foundation, MoR Foundation, Evernote Certified Consultant.

Dorota Olczyk

Kierownik Projektu

Z zawodu ekonomista, z powołania pedagog i socjolog. Wyznaje zasadę „Bawiąc – uczyć, ucząc – bawić” dlatego też chętnie uczestniczy w organizacji różnych przedsięwzięć dla dzieci i młodzieży. Zawodowo brała udział w wielu projektach pełniąc różnorodne funkcje – od członka zespołu po kierownika projektu oraz współtworzyła zasady i metodykę planowania i realizacji projektów.

Jej pasje to: gry planszowe, świat lego, grafika i plastyka, żeglarstwo oraz taniec.

Katarzyna Kamińska

Zastępca Kierownika Projektu

Zawodowo, Specjalista ds. Wynagrodzeń i Benefitów w branży FMCG. Jest to kolejny rok zaangażowania w PMCK.

Zespół Program


Katarzyna Kamińska

Zastępca Kierownika Projektu

Zawodowo, Specjalista ds. Wynagrodzeń i Benefitów w branży FMCG. W tym roku pierwszy raz zaangażowana w PMCK.

Dorota Olczyk

Członek Zespołu Program

Z zawodu ekonomista, z powołania pedagog i socjolog. Wyznaje zasadę "Bawiąc – uczyć, ucząc – bawić" dlatego też chętnie uczestniczy w organizacji różnych przedsięwzięć dla dzieci i młodzieży. Zawodowo brała udział w wielu projektach pełniąc różnorodne funkcje – od członka zespołu po kierownika projektu oraz współtworzyła zasady i metodykę planowania i realizacji projektów.

Jej pasje to: gry planszowe, świat lego, grafika i plastyka, żeglarstwo oraz taniec.

Małgorzata Polińska

Członek Zespołu Program

Katarzyna Wójcik

Członek Zespołu Program

management-badgeZ wykształcenia jest chemikiem i pracuje w zawodzie w jednostce naukowej. W poprzedniej edycji PMKC była w zespole formalności. Swój wolny czas dzieli pomiędzy byciem PM i zgłębianiu wiedzy o zarządzaniu projektami, a swoją pasją off-roadem. Jej ulubiony cytat “Victory Loves Preparation”

Elwira Solarska-Patyk

Członek Zespołu Program

Elwira Solarska-Patyk z wykształcenia polonista, ukończyła Studium Prawa Europejskiego o kierunku PE Administracja Publiczna. Posiada duże doświadczenie w promocji i marketingu. Pracowała również w administracji rządowej. Od 2005 roku jej zawodowe obowiązki ściśle związane były organizacją eventów branżowych dla sektora lotniczego. Na swoim koncie posiada szereg zrealizowanych projektów konferencyjnych, seminaryjnych i warsztatowych, podczas których współpracowała z najważniejszymi instytucjami w obszarze lotnictwa. Ma na koncie projekt wydawniczy branżowego tytułu „Lotnisko”. W swojej pracy zawsze towarzyszyło jej poczucie misji związane z ogromnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością za to, co robi. Prywatnie mama Marcelego i Marysi. Swoją przyszłość zawodową wiąże z rozwijaniem zdolności organizacyjnych, podnoszeniem kwalifikacji (od października br. również studentka podyplomowych studiów na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na Wydziale Nauk Pedagogicznych Zarządzanie Oświatą. Marzy o własnej szkole. Uwielbia podejmowanie nowych wyzwań i inicjatyw. Miłośnik holistycznego podejścia do człowieka i życia. Motto: Kochaj i dawaj przykład.

Magdalena Zając

Członek Zespołu Program

pasjonat kompleksowych rozwiazan, laczaca wiedze project managmentowa i odpowiedzialnosc spoleczna chetnie wdrazajac owa wiedze i entuzjazm dla wesprcia przyszlych pokolen./aby wesprzec przyszle pokolenia.

Codziennie pracujaca w project managemencie roznych sektorow, spedza wolny czas podczas wspinaczki gorskiej, rozwijania retoryki w klubie Toastmasters i zaglebiajac sie w tajnikach sztuki latania. Entuzjasta kultury globalnej, otwarta na zrozumienie rejonu arabskiego i milosnik szwajcarskiego biznesu.

Zespół Komunikacja


Maciej Poślednik

Członek Zespołu Komunikacja

Od kilkunastu lat związny zawodowo z zarządzaniem projektami IT. Ciekawy świata. Entuzjasta nowych technologii. Pasjonujący się wszelakimi nowinkami ze świata nauki, gotowy poszerzać swoje horyzonty. Od niedawna także wolontariusz PMI:)

Mirosław Dąbrowski

Grafika oraz strona internetowa; Członek Zespołu Komunikacja

Wolontariusz PMI wspierający stowarzyszenie min. w aspektach IT. W zespole PMKC sieje kreatywny zamęt 🙂 i kreuje nowe zakładki oraz grafiki na stronie internetowej PMKC. Dodatkowo w ramach PMI, wspólnie ze zgranym zespołem prowadzi kwartalnik Strefa PMI (www.strefapmi.pl). Promuje dobre praktyki zarządzania poprzez darmowe, interaktywne mapy myśli (www.miroslawdabrowski.com).

Joanna Wakuluk

Lider Zespołu Komunikacja

Z wykształcenia Psycholog i Animator Społeczno-Kulturalny, swoje umiejętności szlifowała angażując się w organizację licznych imprez kulturalnych i sportowych. Pasjonatka Portugalii i wszystkiego co z nią związane, uwielbia pracę z ludźmi, zwłaszcza w środowiskach zróżnicowanych kulturowo. W projekcie PMI Kids Camp jest z nami od pierwszej edycji gdzie zajmowała się koordynacją prac grupy filmowej, obecnie jest koordynatorem Zespołu Komunikacja.

Elwira Solarska-Patyk

Członek Zespołu Komunikacja

Elwira Solarska-Patyk z wykształcenia polonista, ukończyła Studium Prawa Europejskiego o kierunku PE Administracja Publiczna. Posiada duże doświadczenie w promocji i marketingu. Pracowała również w administracji rządowej. Od 2005 roku jej zawodowe obowiązki ściśle związane były organizacją eventów branżowych dla sektora lotniczego. Na swoim koncie posiada szereg zrealizowanych projektów konferencyjnych, seminaryjnych i warsztatowych, podczas których współpracowała z najważniejszymi instytucjami w obszarze lotnictwa. Ma na koncie projekt wydawniczy branżowego tytułu „Lotnisko”. W swojej pracy zawsze towarzyszyło jej poczucie misji związane z ogromnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością za to, co robi. Prywatnie mama Marcelego i Marysi. Swoją przyszłość zawodową wiąże z rozwijaniem zdolności organizacyjnych, podnoszeniem kwalifikacji (od października br. również studentka podyplomowych studiów na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na Wydziale Nauk Pedagogicznych Zarządzanie Oświatą. Marzy o własnej szkole. Uwielbia podejmowanie nowych wyzwań i inicjatyw. Miłośnik holistycznego podejścia do człowieka i życia. Motto: Kochaj i dawaj przykład.

Kamil Rogodziński

Członek Zespołu Komunikacja

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego studiów licencjackich na kierunku logistyka. Obecnie student powyższego kierunku studiów magisterskich. Związany zawodowo z branżą IT od 2014 roku, na co dzień pracujący w firmie specjalizującej się w bezpieczeństwie IT pełniąc funkcję Asystenta Zarządu.  W strukturach PMI PC Łódź Branch od 2016 roku. Zainteresowania dzieli wśród szeroko rozumianego biznesu poprzez tematykę rozwoju osobistego aż do różnego rodzaju nowinek.

Zespół Formalności


Iwona Burczyńska-Bogdańska

Lider Zespołu Formalności

Z wykształcenia ekonomistka. Ukończyła studia podyplomowe Zarządzania Projektami w SGH. Legitymuje się certyfikatem PRINCE2 Foundation. Prywatnie mama Szymona i Miłosza. W wolnych chwilach uprawia pilates, tenis ziemny, jazdę na nartach oraz jazdę na rowerze z synami.

Zespół Fundraising

Monika Głogowska

Lider Zespołu Fundraising

Posiada prawie 10 letnią praktyką biznesową i doświadczenie menedżerskie. Na co dzień zajmuje się pozyskiwaniem klientów, definiowaniem ich potrzeb, przygotowywaniem i realizacją projektów. Jest inwestorem i jednocześnie doradcą w innowacyjnych start-upach. Wspiera w zakresie komercjalizacji przedsięwzięć, strategii firmy, budowaniu i weryfikowaniu modeli biznesowych, finansowaniu (finansowanie kapitału, dotacje itp.) oraz zwiększaniu sprzedaży.

Zawodowo,  pasjonatka nowoczesnych metod zarządzania strategicznego, innowacyjnego podejście do biznesu, łączenia biznesu ze sztuką, artystami, CSR i psychologii biznesu.

Prywatnie, uwielbia wspierać innych poprzez różne inicjatywy, pasjonuje się  podróżowaniem, w tym wyprawami motocyklowymi, a także jazdą konną oraz modowymi nowościami.

Jest optymistką. Widzi szansę w każdej trudności w życiu. Nigdy nie poddaję się i posiada zdolność do motywowania siebie i zespołu, nawet w trudnych czasach.

Magdalena Zając

Członek Zespołu Fundraising

pasjonat kompleksowych rozwiazan, laczaca wiedze project managmentowa i odpowiedzialnosc spoleczna chetnie wdrazajac owa wiedze i entuzjazm dla wesprcia przyszlych pokolen./aby wesprzec przyszle pokolenia.

Codziennie pracujaca w project managemencie roznych sektorow, spedza wolny czas podczas wspinaczki gorskiej, rozwijania retoryki w klubie Toastmasters i zaglebiajac sie w tajnikach sztuki latania. Entuzjasta kultury globalnej, otwarta na zrozumienie rejonu arabskiego i milosnik szwajcarskiego biznesu.

Sylwia Nowak

Członek Zespołu Fundraising

Monika Podkowińska

Członek Zespołu Fundraising

management-badgeEnergię czerpie przez egzotyczne podróże, spotkania z ciekawymi ludźmi, jazdę na rowerze oraz narty. Zawodowo związania z zarządzaniem projektami. Aktywny członek Project Management Institute, Kierownik Projektu I edycji Project Management Kids Camp 2014.

Marlena Drygas

Członek Zespołu Fundraising

Piotr Korolko

Członek Zespołu Fundraising

Łukasz Bodzon

Członek Zespołu Fundraising

Zespół Integracja


Joanna Szcześniak

Lider Zespołu Integracja

Share This

Udostępnij znajomym stronę PMKC!

Pomóż dzieciom radośnie spędzić wakacje!